سایت http://30book.4kia.ir سایت دانلود کتاب ,دانلود مقاله,دانلود تحقیق ,دانلود گزارش کاراموزی ,دانلود طرح توجیهی ,دانلود پروژه ,دانلود پاورپوینت ,دانلود جزوه وغیره

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 213
 • بازدید دیروز : 1395
 • بازدید کل : 1131787

دانلودمقاله ورزش تیر اندازی


دانلودمقاله ورزش تیر اندازی با فرمت ورد ودر 89 صفحه قابل ویرایش

فهرست مطالب

عنوان صفحه

فهرست

مقدمه

پيشگفتار

فصل اول : كليات

تاريخچه ورزش تيراندازي و فدراسيون‌ تيراندازي جمهوري اسلامي ايران

رشته‌هاي شناخته شده از سوي ISSF

آشنايي با اصول ايمني در تيراندازي

فصل دوم

آشنايي با تجهيزات تيراندازي

فصل سوم : فاكتورهاي اساسي در تيراندازي

آمادگي جسماني

آمادگي تكنيكي

آمادگي تاكتيكي

آمادگي رواني

فصل چهارم : تيراندازي با تپانچه

آشنايي با تكنيك‌هاي تيراندازي در تپانچه بادي

نگهداري سلاح

تنفس

چشم و مكانيزم ديد

دستگاه نشانه روي يا شكاف درجه

رها كردن ماشه

هماهنگي بين نيروهاي ايستا و پويا در رها كردن ماشه و نشانه روي

سطح آمادگي مطلوب نيروها

عمليات تكميلي

فصل پنجم : تيراندازي با تفنگ

روش اجراي تكنيك با تفنگ بادي

حالت گيري

تنفس

هدف گيري و تنظيم عناصر ديد

شليك (رها شدن ماشه)

عمليات تكميلي

فصل ششم

نحوه برگزاري مسابقات دررشته‌هاي 10 متر

فصل هفتم : آماده سازي مسابقاتي

آماده شدن براي حضور در خط آتش

فصل هشتم

تغذيه

فصل نهم

آموزش جوانان

مراحل آموزش مبتديان با استفاده از سيبلهاي آموزشي

فصل دهم

دوپينگ

منابع

قسمتی از متن مقاله

پيشگفتار :

ورزش تير اندازي بويژه در چند سال اخير از رشد وتوجه روز افزوني در ميان جامعه ورزشي كشور برخوردار گرديده است و توجه به جنبه‌هاي علمي و آكادميك اين ورزش براي ارتقاء سطح كمي و كيفي تيراندازي بيش از هر زمان ديگر احساس مي‌گردد.

گرچه در گذشته تلاش‌هاي موثري در اين زمينه بعمل آمده است اما به دليل محدوديت منابع علمي و اقتصادي و همچنين فقدان يك روش واحد و هماهنگ در امر آموزش، اين ورزش همواره با كاستي‌هايي مواجه و باعث تقاطي افكار در بين مربيان و مدرسين اين رشته بوده است و اين موضوع باعث شده تا دوره‌هاي مربيگري تيراندازي از يك منبع خاص و يك روش هماهنگ آموزشي بي بهره باشد.

 

فصل اول

كليات :

تاريخچه ورزش تيراندازي :

با ظهور دين مبين اسلام تيراندازي هم به عنوان يك نياز و هم يك صفت ذاتي مورد توجه قرار گرفت، مهارت مسلمانان در تيراندازي يكي از پايه‌هاي اصلي پيروزي آنان در رزم بود.

پيامبر اكرم (ص) مي‌فرمايند: «سوار كاري و تيراندازي بياموزيد كه از بهترين ورزشها است.» و نيز فرموده‌اند: «به درستي كه خداوند با يك تير دو نفر را به بهشت مي‌برد، اول كسي كه تير را به نيت جهاد مي‌تراشد و دوم آنكه در راه خدا مي‌اندازد»

در قرن پانزدهم ميلادي، با اختراع اسلحه آتشين (تفنگ و توپ)، كم كم اهميت و نقش تيراندازي با تير و كمان در ارتشها رو به كاستي گذاشت و از آن پس بهره گيري از اين وسيله براي شكار، سرگرمي و ورزش مورد توجه قرار گرفت و مسابقات مختلفي با تير و كمان برپا گرديد.

در اوايل قرن شانزدهم ميلادي، با ساخت اسلحه‌هاي گرم و تفنگ‌هاي لوله بلند، تيراندازي در مراسم مذهبي و اعياد مختلف به صورت آداب و رسوم مردم آن زمان شكل گرفته و مسابقاتي نيز با تفنگ برگزار مي‌گرديد.

با توسعه و ساخت ابزارهاي تيراندازي با سلاح اولين مسابقات رسمي در قرن 19 ميلادي آغاز و در اولين المپيك، سال 1896 آتن در 9 رشته مختلف ورزشي برپا گرديد كه در بين آنها تيراندازي از بيشترين شركت كننده برخوردار بوده است.

سازمان‌هاي اداره كننده ورزش تيراندازي :

1- فدراسيون بين المللي ورزش تيراندازي ISSF :

فدراسيون بين المللي ورزش تيراندازي در سال 1907 تاسيس گرديد و در سال 1915 اين فدراسيون منحل شد. در سال 1915 با نام (union international de tir) UIT اتحاديه بين المللي تيراندازي مجدداً سازماندهي گرديد.

در سال 1939 فعاليت‌هاي اين فدراسيون به حالت تعليق درآمد و در سال 1947 با نام (UIT) فعاليت‌هاي خود را از سرگرفت . در پانزدهم جولاي 1998 عنوان «فدراسيون بين المللي ورزش تيراندازي» انتخاب گرديد و علامت اختصاري آن ISSF مي‌باشد. تجديد سازمان اين فدراسيون را كميته بين المللي المپيك (IOC) برعهده دارد. مكان مورد استقرار ISSF در حال حاضر در شهر مونيخ آلمان مي‌باشد.

2- فدراسيون تيراندازي جمهوري اسلامي ايران :

فدراسيون تيراندازي جمهوري اسلامي ايران در سال 1337 هجري شمسي مصادف با سال 1958 ميلادي تاسيس شده و تا كنون 14 نفر به عنوان رئيس فدراسيون بر آن مديريت داشته‌اند.

در حال حاضر اين فدراسيون با هيئت‌هاي تيراندازي زير مجموعه خود بالغ بر 30 هيئت در سراسر كشور مسئوليت اداره ورزش تيراندازي را برعهده دارد.

تعداد رشته‌هاي تيراندازي مورد فعال در كشور 22 رشته بوده كه به تفكيك شامل موارد ذيل است.

 

 

آشنايي با اصول ايمني در تيراندازي :

كليات :

مقررات مربوط به اصول ايمني، قسمتي از قوانين تكنيكي ISSF است كه در تمامي رشته‌هاي تيراندازي لازم الاجرا بوده و تيراندازان، مربيان و سرپرستان تيم‌ها بايد با آن آشنايي داشته و مطمئن شوند كه اين قوانين اجرا مي‌شوند.

مسائل ايمني

در كشورهاي مختلف، مقررات ويژه ايمني در ميادين تيراندازي متفاوت است. به همين دليل تنها جزئيات اساسي و مهم مد نظر قرار گرفته و ايمني ميدان تير، تا حدود زيادي به شرايط محيط بستگي دارد. لذا در مواقع ضروري، كميته برگزار كننده مسابقات مي‌تواند قوانين جديدي وضع نمايد. البته كميته برگزار كننده بايد با مقررات و ضوابط ايمني ميدان آشنا بوده و اقدامات ضروري را در اين زمينه به عمل آورد. زيرا مسئوليت‌ اصلي در ايمني ميدان را بعهده خواهد داشت.

 • به منظور حفاظت از جان و تامين ايمني تيراندازان، ضرورت دارد تا عوامل اجرايي و ناظران ميدان در هنگام استفاده و جابجايي سلاح، دقت و احتياط فوق العاده‌اي اعمال نمايند. رعايت انضباط فردي براي تمام حاضرين در ميدان ضروري بوده و همچنين تيراندازان و مسئولين تيم‌ها نيز وظيفه دارند در اجراي اين مقررات و برقراري نظم، با عوامل اجرايي ميدان همكاري كنند.
 • ناظران ميدان در هر زمان كه لازم بدانند مي‌توانند تيراندازي را متوقف كنند. تيراندازان و مسئولان تيم‌ها بايد به محض مشاهده موارد خطرناك يا حادثه آفرين، ناظر ميدان يا داوران خط آتش را مطلع نمايند.
 • تنها مسئولان كنترل سلاح، داوران خط يا فرمانده ميدان مجاز به كنترل سلاح يا تجهيزات تيراندازان هستند (اين كنترل بايد در حضور تيرانداز انجام شود)
 • سلاح تنها بايد در خط آتش و پس از اعلان دستور يا علامت «شروع» يا «پر كنيد» ساچمه گذاري يا فشنگ گذاري شود.
 • تيرانداز بايد پس از شليك آخرين تير و قبل از ترك خط آتش، مطمئن شود كه فشنگ يا ساچمه در جان لوله (محل قرار گرفتن ساچمه يا فشنگ در داخل لوله) وجود ندارد.
 • تيراندازان خشك و نشانه روي تمريني تنها با اجازه فرمانده ميدان و در خط آتش يا محل تعيين شده مجاز مي‌باشد و همچنين در زمان حضور عوامل اجرائي در جلوي خط آتش، تيرانداز اجازه جابجائي يا دست زدن به سلاح را ندارد.
 • اگر تيرانداز پس از فرمان (Stop) بدون اجازه فرمانده يا ناظر ميدان، مبادرت به جابجائي يا دستكاري سلاح نمايد ممكن است از دور مسابقه حذف شود.
 • تيراندازان بايد بلافاصله پس از فرمان (Stop) تيراندازي را متوقف كرده، سلاح خود را خالي نموده و پس از اطمينان از خالي بودن سلاح آن را در حالت ضامن قرار دهند. شروع مجدد تيراندازي تنها پس از دستور يا علامت شروع تيراندازي مجاز خواهد بود.
 • تنها مسئولان رسمي ميدان مي‌توانند فرامين un load, load, Stop, Start و فرامين لازم ديگر را اعلام كنند. ناظر يا فرمانده ميدان بايد از اعلام صحيح فرامين مطمئن شود.

ايمني در باشگاه تيراندازي :

 • هنگاميكه در سالن تيراندازي، سلاح را از جعبه مربوطه آن بيرون مياوريد، براي اطمينان از خالي بودن سلاح، گلنگدن آن را باز نموده و تا قبل از شروع تيراندازي نيز آن را باز نگه داريد.
 • هميشه از خالي بودن سلاح، قبل از خارج كردن از جعبه مخصوص، گرفتن يا تحويل دادن آن به ديگران و حتي جابجائي آن به خط آتش اطمينان حاصل نمائيد.
 • تا حد امكان سلاح و مهمات را جدا از هم نگه داريد.
 • هرگز به سلاح ديگران بدون حضور و اجازه آنان دست نزنيد.
 • هنگام انجام تمرين‌هاي خشك، حتي در صورت اطمينان از خالي بودن سلاح، آن را فقط به سمت هدف يا محل امن نشانه روي كنيد.
 • از دادن سلاح به دست ديگران جداً خودداري كنيد.

ايمني در خط تيراندازي :

 • تا زمان حضور اشخاص در جلوي خط آتش، (براي نمره دادن يا تعويض هدف و يا امور ضروري) از دست زدن به سلاح خودداري نمائيد.
 • هنگام بدست گرفتن اسلحه يا حمل آن در ميادين، لوله آن را به سمت پايين نگه داريد.
 • سلاح را تنها با دستور فرمانده ميدان پركنيد.
 • بلافاصله پس از اعلام فرمان (Stop) سلاح را خالي كنيد.

نكته : در موارد ذيل بايد سلاح خود را خالي كنيد و از خالي بودن آن اطمينان حاصل كنيد.

 • زماني كه مسئله‌اي در حين تيراندازي رخ دهد.
 • زماني كه به هر دليل مي‌خواهيد خط آتش را ترك كنيد.
 • زماني كه سلاح خراب ميشود. (با نظارت فرمانده ميدان)

نكته : پس از پايان تيراندازي و قبل از خارج كردن اسلحه از خط آتش، دوباره آن را امتحان كنيد تا از خالي بودن آن مطمئن شويد و گلنگدن سلاح را تا زمان قرار دادن آن در جعبه مخصوص باز نگه داريد.

ايمني در منزل :

 • سلاح و مهمات را در مكاني مطمئن، نگهداري كنيد.
 • سلاح را از دسترس كودكان، نوجوانان (و كساني كه هنوز نمي‌توانند درست از آن استفاده كنند) دور نگه داريد.
 • سلاح را در منزل و در هنگام انتقال به اتومبيل، از نظر دور نداشته و هرگز از آن غافل نشويد.

نكته‌هاي مهم و ايمني :

 • هرگز از سلاح نو كه لوله آن تميز نشده استفاده نكنيد. زيرا روغن و گريس موجود در لوله، مي‌تواند صدمات جدي به آن وارد كند.
 • سلاح بادي را هيچگاه روغن كاري نكنيد. زيرا روغن بر اثر تراكم آن مي‌تواند باعث خطر شود.
 • هنگامي كه سلاح شما در ميدان تير خراب مي‌شود يا تصور مي‌كنيد نقصي پيدا كرده است آن را زمين بگذاريد، عقب بياييد و مسئولين خط را مطلع سازيد.
 • از تعمير سلاح يا هر گونه رفع عيب در زمان تيراندازي خودداري نماييد.
 • مطمئن شويد كه مقررات را بخوبي اجرا مي‌كنيد. غفلت از هر كدام مي‌تواند باعث بروز پيشآمد ناگواري شود.
 • سلاح را فقط در خط آتش و با دستور مسئول خط پركنيد.
 • هرگز سلاح را به سمت كسي نگيريد. (حتي اگر خالي باشد)
 • هرگز به سلاح گرم بي توجه نباشيد كه تنها لحظه‌اي غفلت، خطر آفرين خواهد بود.

 

 

فصل دوم

آشنايي با تجهيزات تيراندازي :

تجهيزات اختصاصي تفنگ

امروزه در زمان تماشاي يك مسابقه قهرماني ملي يا بين المللي، تيراندازاني را مشاهده مي‌كنيد كه قبل از شروع مسابقه، چمدانهاي بسيار سنگيني را حمل مي‌كنند كه هر كدام محتوي انبوهي از وسايل و تجهيزات تيراندازي است.

در سالهاي اخير، رشد كمي و كيفي تجهيزات تيراندازي نقش مهمي در پيشرفت فوق العاده ركوردهاي تيراندازي داشته و تيراندازان با تجربه جهت تكميل تجهيزات تيراندازي، هزينه قابل ملاحظه‌اي را متحمل شوند.

تيراندازان مبتدي در اوايل كار، مسلما نيازي به ژاكت تيراندازي ندارند، زيرا تنگي و سفتي ژاكت، مانع ايجاد واكنش مناسب حواس عضلاني مي‌شود لذا به عنوان يك قانون، تيرانداز تازه وارد مي‌تواند هفته‌ها و حتي ماه‌هاي آغازين، فعاليت خود را بدون هيچ هزينه سنگي پشت سربگذارد.

انتخاب سلاح :

در بيشتر باشگاه‌هاي ورزشي تنها از چند قبضه سلاح استفاده مي‌شود در اين باشگاه‌ها ممكن است چند نفر با يك سلاح تمرين كنند اين امر مي‌تواند در كارايي تيراندازاني كه مي‌خواهن به سطوح بالايي از مهارت برسند تاثير منفي بگذارد. حال چنانچه، مصمم به پيشرفت در اين رشته هستيد، بايد از سلاح شخصي استفاده كنيد.

عينك مخصوص تيراندازي : اگر براي مطالعه به عينك احتياج داريد، هنگام تيراندازي نيز بايد از عينك استفاده كنيد. حتي اگر چشم شما از نظر بينايي مشكلي نداشته باشد، استفاده از عينك مناسب مي‌تواند در مشخص‌تر شدن آلات نشانه روي و كم كردن خستگي چشم موثر باشد، لذا در اكثر رشته‌هاي تيراندازي از عينك استفاده مي‌شود. يكي از دلايل مهم استفاده از عينك تيراندازي، ايجاد تمركز بيشتر هنگام نشانه روي است.

استفاده از فيلترهاي رنگي روي عينك، مانع از ورود نور شديد به چشم تيرانداز شده و در شرايط نور متغير، وضعيت ثابت و يكنواختي را بوجود مي‌آورد، در نتيجه هدف و عناصر ديد مشخص‌تر بنظر مي‌رسند.

گوشي مخصوص تيراندازي : گوشي يكي از وسايل بسيار ضروري در تيراندازي است. استفاده از اين وسيله مي‌تواند علاوه بر حفظ سلامت شنوائي تيرانداز، صداي انفجار گلوله را به اندازه قابل توجهي كاهش دهد و از تاثيرات نامطلوب آن در عضلات هنگام رها شدن ماشه و حتي زمان حركت تير و خروج آن از لوله سلاح جلوگيري كند.

استفاده از گوشي تنها به كاهش صداي گلوله سلاح گرم محدود نمي‌شود بلكه تيراندازان مي‌توانند از آن در سالن‌هاي تيراندازي با سلاح بادي نيز استفاده كنند، زيرا كاهش صداي محيط (كه گاه ناشي از حضور تماشاگران در سالن‌هاي تيراندازي است) مي‌تواند در ايجاد تمركز هنگام تيراندازي سهم تعيين كننده و موثري داشته باشد.

با توجه به تنوع گوشي‌هاي موجود بايد در انتخاب آنها بسيار دقت كرد.

بنابراين گوشي مناسب بايد :

1- كيفيت بالايي داشته باشد

2- صداها را تا حد قابل توجهي كاهش دهد

3- سبك و راحت باشد

تلسكوپ :

امروزه، استفاده از تجهيزات الكترونيكي تصويري رو به افزايش است اما به دليل گران بودن اين نوع تجهيزات، هنوز در بيشتر سالن‌هاي تيراندازي از وسايل چشمي مانند دوربين و تلسكوپ براي ديدن محل اصابت تير استفاده مي‌شود.

 


مبلغ قابل پرداخت 15,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 140
كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1398/09/16 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

فروش فیلتر بورسی استریکلی فقط 75 هزار تومان

فروش فیلتر بورسی استریکلی فقط 75 هزار تومان

آیا می خواهی ؟ قبل از همه سهم های مستعد رشد را شناسایی کنی؟ ضررهای خود را فقط در دو ماه جبران کنی؟ از بورس خاطرات خوب داشته باشی؟ در یک سال ثروت خود را دو برابر نمایی؟ به هیچ فیلتر دیگری نیاز نداشته باشی؟ هر سهمی را قبل از رشد شناسایی کنی؟ با کمترین آموزش در بورس فعالیت ...

افزایش فالوور اینستاگرام روزانه تا 10 کا

افزایش فالوور اینستاگرام روزانه تا 10 کا

افزایش فالوور اینستاگرام روزانه تا 10 کا تضمینی و تست شده (آپدیت شد) این روش جدید برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام هیچ محدودیتی ندارد و می توانید مادام العمر از این روش استفاده کنید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پکیج لطفا توضیحات زیر را کامل بخوانید به راحتی فالوور های ...

پکیج حرفه ای کسب درآمد با گوشی

پکیج حرفه ای کسب درآمد با گوشی

سلام دوست عزیز: فرقی نمیکند که شما صاحب یک بیزینس باشید یا یک پیج شخصی داشته باشید ویا حتی کارمند یا کارگر باشید همه چیز به سرعت در حال پیشروی به سمت دنیای دیجیتال مارکتینگ و شبکه های مجازی است و چیزی که باعث پیشرفت شما در کار میشود داشتن اطلاعات درست و به روز است. پدر و ...

اموزش کسب درامد از اینترنت روزی 3 میلیون تومان

اموزش کسب درامد از اینترنت روزی 3 میلیون تومان

بسم الله الرحمن الرحیم الکی امیدوار نباشید ، با این شرایط اقتصادی هیچوقت ثروتمند نمی شوید!! مگر اینکه هوشمندانه کار کنید سلام و عرض ادب دوستان در اینجا قصد داریم تا پکیجی را خدمت شما معرفی کنیم ، که در 13 سرفصل اموزشی ، صفر تا صد کسب درامد از اینترنت در فضای مجازی و ...

آموزش کسب درآمد در منزل روزانه 300هزارتومان

آموزش کسب درآمد در منزل روزانه 300هزارتومان

**کسب درآمددرمنزل از اینترنت روزانه 300/000 هزارتومان تضمینی و تست شده** *بسم الله الرحمن الرحیم* *نکته بسیار مهم* لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به ...

کتاب چرا بازاریابی شبکه ای؟

کتاب چرا بازاریابی شبکه ای؟

کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم نوشته‌ی کیت شرایتر،با ارائه‌ی روش‌های سودمند به شما می‌آموزد که بازاریابی شبکه‌ای تنها حرفه‌ی موجود در جهان نیست، اما با به کارگیری آن علاوه بر آزادی مالی، وقت و زمان لذت بردن از آن را هم ...

ساخت برنامه ساده پنل فروش ممبر و فالوور

ساخت برنامه ساده پنل فروش ممبر و فالوور

ساخت برنامه ساده پنل فروش ممبر و فالوور همین الان با این پکیج برنامه اندروید پنل فروش ممبر و فالوور خود را تنها با یک موبایل و اینترنت بسازید و روزانه ممبر و فالوور بفروشید و درآمد باور نکردنی کسب کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج لطفا توضیحات زیر را کامل ...

دانلود کتاب صوتی آدم های سمی

دانلود کتاب صوتی آدم های سمی

عنوان کتاب: آدم های سمی نویسنده: لیلیان گلاس مترجم: مينا فتحی، نهضت صالحيان گوینده: ملیحه عجم فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 29 حجم کل فایل ها: 252 مگابایت مدت زمان پخش: 14 ساعت و 12 دقیقه زبان: فارسی توضیحات: محتوای این کتاب در دو بخش کلی دسته‌بندی شده ...

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

همانطور که می دانید یکی از الزامات اولیه راه اندازی یک کسب و کار فاکتور فروش می باشد. اگر دوست ندارید هزینه گزافی بابت طراحی فاکتور بپردازید و تمایلی هم به استفاده از فاکتورهای آماده که در بازار به فروش می رسد ندارید می توانید از فاکتورهایی که با فرمت های Word و Excel و ...

دانلود پاورپوینت HSE PLAN

دانلود پاورپوینت HSE PLAN

عنوان: HSE PLAN فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 33 زبان: فارسی دسته بندی: بهداشت محیط چکیده: طرح ایمنی، بهداشت و محيط زیست HSE PLAN مستندی است که کليه پيمانکاران موظف اند در زماان برگازاری مناقصه و یا پس از عقد قرارداد به عنوان بخشی از مستندات فنی خود به کارفرما ارائه ...

مجموعه سوالات چهار گزینه ای و تشریحی اطلاعات

مجموعه سوالات چهار گزینه ای و تشریحی اطلاعات

این مجموعه سوالات شامل سوالات اطلاعات عمومی و سیاسی آزمون های مختلف استخدامی اعم از وزارت نیرو ، وزارت نفت ، آموزش و پرورش ، آزمون های استخدامی بانک های مختلف ، پرستاری ، امور مالیاتی ، دستگاه های اجرایی و سایر آزمون های استخدامی می باشد. پوشه سوالات اطلاعات عمومی و ...

کسب درآمد اینترنتی و دائمی به صورت صفر تا صد کار

کسب درآمد اینترنتی و دائمی به صورت صفر تا صد کار

(بسم‌الله الرحمن الرحیم) سلام به دوستان عزیز و همراهان همیشگی ما خوش آمدید. اومیدوارم در این شرایط بد هیچ کس دغدغه مالی نداشته باشد.. کسب درآمد اینترنتی طی چندین سال تا به امروز رشد بسیار زیادی داشته است. کسب درآمد بدون خارج شدن از منزل می‌شود به راحتی به درآمد ...

افزایش ممبر کانال روزانه تا 10 کا

افزایش ممبر کانال روزانه تا 10 کا

افزایش ممبر کانال و گروه روزانه تا 10 کا کاملا تضمینی و تست شده (آپدیت شد) این روش جدید برای افزایش ممبر کانال و گروه تلگرام هیچ محدودیتی ندارد و می توانید مادام العمر از این روش استفاده کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج لطفا توضیحات زیر را بطور کامل ...

نرم افزار انتقال اعضا گروه به گروهی دیگر در

نرم افزار انتقال اعضا گروه به گروهی دیگر در

نرم افزار انتقال اعضا گروه به گروهی دیگر در تلگرام + ارسال پیام تبلیغاتی همراه با آموزش ویدیویی آموزش انتقال اعضای یک گروه به گروه دیگر در تلگرام نرم افزار ارسال پیام تبلیغاتی به تمام اعضای گروه تلگرام به همراه آموزش تصویری از نحوه کار با نرم افزار شاپ موریس نرم افزار ...

فیلتر فشردگی باند بولینگر برای سایت tsetmc

تحلیلگران حرفه ای ھنگامیکه ایجاد یک فشردگی و تراکم را بر روی باند بولینگر مشاھده میکنند خوشحال میشوند! زیرا تجربه نشان میدھد که معمولا فشردگی و تنگ شدن باندبولینگر درنھایت منجر به آغاز حرکت بزرگ و قدرتمندی خواھد شد که میتواند سودآوری خوبی را برای معامله گران به ارمغان ...

فایل های صوتی دکتر شهرام اسلامی روان شناس نخبه

فایل های صوتی دکتر شهرام اسلامی روان شناس نخبه

پیشنهاد ویژه سایت Persian Market - دکتر شهرام اسلامی روانشناس خانواده یکی از نخبه های ایران که ماهانه سمینارهای زیادی در همه جای ایران برگذار میکنن ما سعی کردیم بهترین سخنرانی هایدکتر شهرام اسلامی در این پکیج به صورت فایل های صوتی برای شما فراهم کنیم*موضوعات این پکیج ...

کسب درآمد در 3 دقیقه 5000 تومان

کسب درآمد در 3 دقیقه 5000 تومان

برای اینکه از همین امروز صاحب کسب و کار میلیونی شوید کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات زیر را بخوانید. کسب درآمد میلیونی بدون نیاز به اینترنت شما توسط این پکیج می توانید حدود سه دقیقه ۵ هزار تومان درآمد کسب کنید. این شغل بیرون خانه و کاره شما ارایه خدمات ...

ممبر پلاس برلیان

ممبر پلاس برلیان

امکانات: +افزایش ممبر فیک + افزایش بازدید +افزودن عضو به کانال,گروه,ربات +افزودن همزمان به ده کانال موارد لازم جهت استفاده: تی دیتا ======================== ==================== =============== ======== ==== == = ...

دریافت فایل : ممبر پلاس برلیان
اکسل جامع محاسبه ی سود و زیان در خرید و فروش ارز

اکسل جامع محاسبه ی سود و زیان در خرید و فروش ارز

این اکسل شیت ها مختلفی دارد (اگر ارز مورد نظر تون در شیت ها نبود، براحتی میتونید از یکی از شیت ها کپی تهیه کنید و اونو ادیت کنید -که فرمول نویسی ها هم توش بمونه-) و تماما توسط خودم درست شده. سطر اول اطلاعاتِ هر جدوا رو نگهداشتم که فرمول ها حفظ بشه. پس از وارد کردن اطلاعات خرید تون ...

کتاب اسرار خوراکیها بصورت فایل PDF

کتاب اسرار خوراکیها بصورت فایل PDF

کتاب حاضر یکی از بهترین کتابهای عصر حاضر است که توسط استاد غیاث الدین الجزایری تالیف شده است، اگر اهل کتاب مطالعه هستید پیشنهاد می کنم مطالعه کنید. این کتاب داری یک جلد می باشد نام کتاب: اسرار خوراکیها نویسنده: دکتر غیاث الدین جزایرى تعداد جلد: 1 تعداد صفحات: 348 فرمت کتاب: PDF ...

دانلودپکیج ربات فالوور و لایک نامحدود و رایگان

دانلودپکیج ربات فالوور و لایک نامحدود و رایگان

روشی برای فالوور و لایک اینستاگرام براتون گذاشتیم، که با قیمت ناچیزی میتونید جلوی دوستاتون کلاس بزارین :) توجه : این برنامه مصارف دیگری هم دارد که خودتان با آن آشنا خواهید شد. تذکر مهم : تمامی سوالات و مشکلات شما در تلگرام و با آیدی کارشناس پشتیبانی یعنی ...

کسب درآمد میلیونی از وبلاگ

کسب درآمد میلیونی از وبلاگ

کسب درآمد میلیونی از وبلاگ روی لینک زیر کلیک نمایید و این فایل را رایگان دانلود نمایید از سایت یا وبلاگ خود درآمد میلیونی کسب نمایید خیلی ها وبلاگ دارند ولی نمی توانند از آن کسب درآمد نمایند. وبلاگ شما شاید صد نفر بازدید کننده در روز داشته باشد و یا بیشتر و یا کمتر ... ...

جدول ثبت ورود و خروج کارگران و کارمندان

جدول ثبت ورود و خروج کارگران و کارمندان

جدول ثبت ورود و خروج کارگران و کارمندان آیا می خواهید کنترل دقیق بر روی تعداد ساعت دقیق کاری تمام کارمندانتان داشته باشید ، یک جدول طراحی شده با نرم افزار اکسل -پی دی اف و عکس برای شما آماده کرده ایم که بوسیله آن می توانید ساعت ورود و خروج روزانه کارمندانتان را ثبت ...

چاپ چک کلیه بانک ها با اکسل

چاپ چک کلیه بانک ها با اکسل

این فایل همراه دو ماژول تبدیل عدد به حروف و تبدیل تاریخ شمسی به حروف است . برای کار با این فایل با مراحل زیر رو انجام دهید. 1.بعد از باز کردن فایل (اجرای برنامه) کلید alt+f11 تا به قسمت کد نویسی آن بروید 2.بعدا طبق عکس زیر در قسمت مشخص شده کلید راست رو زده و گزینه آیمپورت فایل رو ...

ترجمه کتاب چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵.۶

ترجمه کتاب چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵.۶

به نام خداوند بزرگ و روزی دهنده با سلام چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵‌.۶ میلیون دلار تبدیل کنیم برای پاسخ به این سوال خواندن این کتاب را بسیار توصیه میکنم موفق و سلامت و ثروتمند باشید ...

فیلتر جادویی نوسانگیری در بورس ایران

فیلتر جادویی نوسانگیری در بورس ایران

با وجود این فیلتر دیدن جمله ی ((هنوز تو ضررم)) در شبکه های اجتماعی و گروههای بورسی جای تعجب دارد!!!فیلتر نوسانگیری اولین بار در ایران ...

نمونه سوالات فنی حرفه ای برنامه ریز جشن ها و

نمونه سوالات فنی حرفه ای برنامه ریز جشن ها و

این بسته پیشنهادی که توسط سایت حسام جمع آوری شده شامل: 230نمونه سوال تستی باجواب نام محصول:نمونه سوالات فنی حرفه ای برنامه ریز جشن ها و تشریفات تعداد مجموع سوالات: 230نمونه سوال با جواب آزمون ادواری نمونه سؤالات فنی حرفه ای برنامه ریز جشن ها و تشریفات می ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه 5 میلیونی ...

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما