سایت http://30book.4kia.ir سایت دانلود کتاب ,دانلود مقاله,دانلود تحقیق ,دانلود گزارش کاراموزی ,دانلود طرح توجیهی ,دانلود پروژه ,دانلود پاورپوینت ,دانلود جزوه وغیره

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1409
  • بازدید دیروز : 1247
  • بازدید کل : 908730

دانلود مقاله ترکیب بین فلزی Ni3Al و مواد مرکب بین فلزی


دانلود مقاله ترکیب بین فلزی Ni3Al و مواد مرکب بین فلزی با فرمت ورد ودر19 صفحه قابل ویرایش

قسمتی از متن مقاله

پیشگفتار

آلومیناید نیکل موسوم به Ni3Al ازجمله مواد پیشرفته‌ای است که از خواص مهندسی منحصر به فردی نظیر وزن مخصوص پایین، مقاومت سایشی زیاد، استحکام گرم بالا و ضریب اصطکاک کم، هدایت حرارتی بالا و مقاومت به خوردگی و اکسیداسیون مناسب در دمای بالا برخوردارند. همچنین این مواد اغلب نقطه ذوب بالاتری نسبت به سوپرآلیاژها دارند و به دلیل داشتن پیوند‌های فلزی، چقرمگی بیشتری نسبت به سرامیک‌ها بروز می‌دهند. ازاین رو در سال‌های اخیر برروی روش‌های تولید، خواص و کاربرد‌های این‌گونه ترکیبات بین‌فلزی تحقیقات وسیعی انجام گرفته است. نتایج این تحقیقات نشان می‌دهد که آلومیناید‌های نیکل برای ساخت قطعات مهندسی، پوشش‌دادن اجزاء و نیز به عنوان ذرات تقویت‌کننده در مواد مرکب برای کاربرد در صنایع هوا‌فضا و خودرو مواد بسیار مناسبی می‌باشند. آلیاژهای بی‌شماری که بر پایه Ni3Al گسترش یافته بر پهنه وسیعی از کاربرد‌ها از قبیل پوشش حرارتی محفظه‌های احتراق و پره‌های توربین‌های گازی صنعتی، لوله‌های کوره و لوله‌های توزیع سوخت برای تولید فولاد، لوازم عملیات حرارتی، قالب‌های ریخته گری و بخش‌های مقاوم به خوردگی برای صنایع شیمیایی بکار رفته‌اند، و این به علت پیوند‌های قوی بین آلومینیوم و نیکل است که در دمای بالا پایدار می‌ماند و خواص عالی حاصل شده مانند نقطه ذوب بالا، دانسیته کم، استحکام زیاد و همچنین مقاومت به اکسیداسیون و خوردگی که با سوپرآلیاژها و مشکلات پروسه تولید از اشکالات اصلی آلومیناید نیکل است.

از نظر علمی این آلومیناید یکسری خواص مکانیکی نامتعارفی را ازخود ارائه می‌نماید، که کاملاً با رفتار آلیاژهای محلول جامد متعارف (یعنی آلیاژهای نامنظم) متفاوت می‌باشد. نامتعارف بودن رفتار سیلانی در این آلومیناید همانا افزایش استحکام تسلیم، بجای کاهش آن با افزایش دما
می‌باشد. ‌
Ni3Al بصورت تک بلور، انعطاف‌پذیر است اما آلیاژ خالص و چندبلوری آن در دمای محیط، به‌واسطه بروز شکست مرزدانه ای بسیار ترد می باشد. البته مرزدانه این آلومیناید تمیز و عاری از هرگونه آلودگی نیز می‌باشد و به‌واسطه همین دو پدیده، به‌طور کلی Ni3Al را ذاتاً ترد در نظر می‌گیرند.


 

 

فصل اول

1. معرفی ترکیب بین فلزی


1-1. مقدمه

ترکیب‌های بین فلزی[1]عنوانی مختصر و کوتاه برای ترکیب‌ها و فازهای بین فلزی است. طبق یک تعریف ساده این مواد، ترکیب‌هایی از فلزات هستند که ساختارهای بلوری آن‌ها با فلزات تشکیل دهنده‌شان متفاوت است که نتیجتاً فازهای بین فلزی و آلیاژهای منظم را شامل می‌شوند. یکی از کاربردهای مهم این مواد استفاده آن‌ها در سیستم‌های دما بالا مانند موتور هواپیماهای جت و توربین‌های گازیست که در آن‌ها مقاومت در برابر خوردگی، اکسایش و استحکام باید حفظ شود. برای این منظور از سوپر آلیاژها استفاده می‌شود و در این میان آلیاژهای پایه نیکل بیشترین کاربرد را دارند [1].

آلومیناید نیکل (cP4) با فرمول Ni3Al از دهه 1950 بطور گسترده مورد مطالعه قرار گرفته است. از نقطه نظر فنی Ni3Al موسوم به فاز ، مهم ترین مولفه ساختاری موجود در ابر آلیاژهای پایه نیکلی تجاری است که بطور گسترده ای بعنوان مواد ساختاری در دماهای بالا بکار گرفته می شود. فاز ، عامل اصلی دراستحکام دما بالا و مقاومت به خزش در ابرآلیاژها می باشد. آلیاژهای Ni3Al عموما مقاوم به اکسایش در هوا بوده که این مقاومت نتیجه قابلیت آنها در تشکیل پوسته های اکسید سطحی چسبنده است که فلز پایه را از خوردگی های شدید محافظت می نمایند.

Ni3Al‌‌ اولین ترکیب بین فلزی است که به ازاء افزودن آلومینیوم به نیکل تشکیل می شود. این آلومیناید تا زیر دمای پریتکتیک ˚C1395 دارای ساختار بلوری منظم (cP4) L12 (شکل a1) می باشد. واحد شبکه آن حاوی چهار اتم است، که سه اتم نیکل مراکز سطوح را اشغال نموده و یک اتم آلومینیوم نیز در رئوس شبکه بلوری قرار گرفته اند. ساختار بلوری L12 دارای چیدمانی از سه دسته صفحات متراکم اتمی است که تسلسل چیدمان آنها به صورت ABC (شکل b1) می باشد. منطقه فازی Ni3Al، در دیاگرام نیکل-آلومینیوم، گستره ای حدود 3 درصد اتمی را در اطراف ترکیب موازنه ای خود اشغال نموده است. در این حالت در هردو طرف پرنیکل و پر آلومینیوم تر از فاز Ni3Al اتم های عنصر غنی تر از حالت موازنه ای، جایگزین اتم های عنصر دیگر می شوند [2].

 

شکل1-1 ساختار بلوری منظم Ni3Al (a) ساختار بلوری L12 و (b) سه صفحه متراکم و متوالی (111) که دوایر بزرگ، متوسط و کوچک به ترتیب نماینده اتم های موجود در صفحات فوقانی، میانی و تحتانی هستند [2].

شکل 1-2 نمودار دوتایی نیکل - آلومینیوم را نشان می‌دهد. بر اساس این نمودار نیکل با آلومینیم تشکیل ترکیبات پایدار NiAl و Ni3Al و ترکیبات ناپایدار AlNi، AlNi3، Al3Ni2،Al3Ni را می‌دهد. در اینجا به طور اختصار، ترکیبات پایدار این نمودار بررسی می‌شود]1[.

 

شکل1-2 نمودار فاز دوتاییNi-Al[1]

پیشرفت در آلیاژی که یک ترکیب بین فلزی پایه آن باشد برای کاربردهای ساختاری تحت عنوان یک زمینه تحقیقاتی درطی 25 سال گذشته مورد بررسی قرار گرفته است. بیشتر تلاشهای تحقیقاتی برای کاربرد های ساختاری نگرانی برای آلیاژهای حاوی ذرات پایه Ni3Al، Fe3Al، FeAl، Ti3Al، TiAl و MoSio2 است [2].

 

خواص عمده آلیاژ

Ni3Al‌‌‌ شناخته شده‌ترین ترکیب بین فلزی است و بیشترین مطالعه به روی آن انجام شده است زیرا مدّت زیادی به عنوان فاز استحکام بخش در ابر آلیاژها مورد استفاده بوده و به خاطر نرم بودنش، می‌تواند بر مشکلات مربوط به شکل پذیری غلبه کند. یعنی می‌تواند از طریق کم آلیاژ کردن با بور، نرم گردد. این بدان معنی است که این آلیاژ را می‌توان بدون دشواری‌های عمده آزمایشگاهی، آزمایش و تولید کرد. از این رو است که در گذشته این ماده برای مطالعه بر روی رفتار بین فلزات انتخاب می‌شود [3].

آلومیناید نیکل معروف به با ساختار مکعبی L12 (نوع Cu3Au ) متبلور می‌شود که از نظم یافتن ساختار fcc حاصل می‌شود. انحراف از ترکیب استوکیومتری در درجه اول از طریق عیوب ضد مکان در ساختار سازگار می‌شود. چگالی Ni3Al،cm3 /7.5 g است و بنابراین تنها کمی پایین‌تر از چگالی ابر رساناهاست (جدول1-1) که البته با این وجود هم مورد توجه قرار می‌گیرد.

ثابت کشسانی به طور تجربی و نظری توسط محققان مختلف بررسی شده‌اند. ضریب یانگ Ni3Al چند بلوره ریختگی در دمای اتاق حدوداً همان مقدار ضریب یانگ Ni خالص ولی با وابستگی کمتر است. به­عبارت دیگر کمی کوچک‌تر از ضریب یانگ ابر رساناهاست. داده‌های مربوط به انبساط حرارتی، هدایت حرارتی، اثر سیبک و مقاومت الکتریکی ارائه شده‌اند]4[.

جدول1-1 ویژگی برخی ابرآلیاژها]15[

ویژگی

پایه Ti

پایه Ti3Al

پایه TiAl

ابرآلیاژها

ساختار

A3/A2

D˳19/A2/B2

L1˳/D˳19

A1/L12

چگالی (g/cm3)

4.5

4.1-4.7

3.7-3.9

7.9-9.1

ضریب یانگ در دمای اتاق (GN/m2)

115-95

145-100

180-160

220-195

استحکام تسلیم در دمای اتاق(MN/m2)

1150-380

990-700

650-400

1310-250

استحکام کششی در دمای اتاق(MN/m2)

1200-480

1140-800

800-450

1620-620

حد دمایی ناشی از خزش (C˚)

600

760

1000

1090

حد دمایی ناشی از اکسایش(C˚)

600

650

900

1090

کرنش کششی شکست در دمای اتاق (%)

10-25

26-2

4-1

50-3

کرنش کششی شکست در دمای زیاد(%)

50-12

20-10

60-10

125-8

چقرمگی شکست KIc در دمای اتاق(MN/m1.5)

زیاد

42-13

20-10

25

کاربردهای ساختاری

آشکار شدن پدیده نرم‌کنندگی بور در Ni3Al نقطه آغاز نوآوری های موفقیت آمیز مواد بر پایهNi3Al بود و به دسته‌ای از آلیاژهای کاملاً نزدیک به Ni3Al برای کاربردهای در دمای بالا منجر شد. این آلیاژها که به نام آلومینایدها نیکلیا آلومیناید‌های پیشرفته معروفند، عموماً حاوی بور با مقادیر کمتر از ppm 500 و آلومینیم به مقدار کمتر از ترکیب استوکیومتری به منظور حصول نرمی در دمای اتاق، بعلاوۀHf، Zr، Ta و Mo تا 5 درصد اتمی برای بهبود استحکام در دماهای بالا، کروم تا 10 درصد اتمی برای افزایش نرمی در دمای میانه (400 و 900˚C ) هستند. با در نظر گرفتن این ویژگی احتمالاً می‌توان گفت که آلیاژهایNi3Al شبیه ابرآلیاژهای بسیار نزدیک به آن‌ها هستند و طیف ابر آلیاژ را توسعه می‌دهند. البته آن‌ها نمی‌توانند با ابر آلیاژهای هوا فضای پیشرفته که در موتورهای هواپیما استفاده می‌شوند، برابری کنند و بنابراین جایگزینی آلیاژهایNi3Al به جای ابر آلیاژها در این کاربردها بعید به نظر می‌رسد. با این وجود آلیاژهایNi3Al برای کاربردهای با حساسیت کمتر مانند توربین‌های بخار، آبی و گازی، قطعات خودرو، بست‌های هواپیما، ابزار و قالب‌های دائمی (جاهایی که ترکیب مناسبی از استحکام و مقاومت به خستگی، سایش و اکسایش لازم می‌شوند) امیدوار کننده است.روش‌های ساخت و فرآورش پیشرفت کرده‌اند، بدین معنی که آلیاژهایNi3Al را می‌توان با ذوب القائی در هوا با کیفیت قابل قبول و از طرق ذوب القائی در خلاء، ذوب مجدد با قوس در خلاء و ذوب مجدد برقی با سرباره برای کیفیت‌های بهتر، ذوب کرد. آلیاژها را می‌توان با کار سرد شکل داد و اطلاعات راجع به خواص آن‌ها در دسترس هستند. بیشتر آلیاژها را می‌توان با کیفیت خوبی جوشکاری کرد (با دقت کافی) و برش با چرخ‌های ساینده با سرعت بالا انجام می‌شود. علاوه بر متالورژی شمش، روش‌های متالورژی پودر به طور موفقیت آمیزی برای تولید آلیاژهای3NiAl به کار رفته‌اند.

معلوم شده است که SiC، B4C و TiB2 به شدّتبا آلیاژهایNi3Alواکنش می‌دهند، در حالی که واکنش بسیار کمی با Al2O3 و TiC در Ni3Al مشاهده شده است. همچنین باید توجه کرد که آلیاژهایNi3Al نه تنها برای ماده نگهدارنده، بلکه به عنوان فاز تقویت کننده (مثلاً در آلومینیم برای تشکیل مادۀ مرکب زمینه فلزی) استفاده می‌شوند [5].

 

 


مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۹ مهر ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 74
كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1398/09/16 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

فروش فیلتر بورسی استریکلی فقط 75 هزار تومان

فروش فیلتر بورسی استریکلی فقط 75 هزار تومان

آیا می خواهی ؟ قبل از همه سهم های مستعد رشد را شناسایی کنی؟ ضررهای خود را فقط در دو ماه جبران کنی؟ از بورس خاطرات خوب داشته باشی؟ در یک سال ثروت خود را دو برابر نمایی؟ به هیچ فیلتر دیگری نیاز نداشته باشی؟ هر سهمی را قبل از رشد شناسایی کنی؟ با کمترین آموزش در بورس فعالیت ...

افزایش فالوور اینستاگرام روزانه تا 10 کا

افزایش فالوور اینستاگرام روزانه تا 10 کا

افزایش فالوور اینستاگرام روزانه تا 10 کا تضمینی و تست شده (آپدیت شد) این روش جدید برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام هیچ محدودیتی ندارد و می توانید مادام العمر از این روش استفاده کنید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پکیج لطفا توضیحات زیر را کامل بخوانید به راحتی فالوور های ...

پکیج حرفه ای کسب درآمد با گوشی

پکیج حرفه ای کسب درآمد با گوشی

سلام دوست عزیز: فرقی نمیکند که شما صاحب یک بیزینس باشید یا یک پیج شخصی داشته باشید ویا حتی کارمند یا کارگر باشید همه چیز به سرعت در حال پیشروی به سمت دنیای دیجیتال مارکتینگ و شبکه های مجازی است و چیزی که باعث پیشرفت شما در کار میشود داشتن اطلاعات درست و به روز است. پدر و ...

اموزش کسب درامد از اینترنت روزی 3 میلیون تومان

اموزش کسب درامد از اینترنت روزی 3 میلیون تومان

بسم الله الرحمن الرحیم الکی امیدوار نباشید ، با این شرایط اقتصادی هیچوقت ثروتمند نمی شوید!! مگر اینکه هوشمندانه کار کنید سلام و عرض ادب دوستان در اینجا قصد داریم تا پکیجی را خدمت شما معرفی کنیم ، که در 13 سرفصل اموزشی ، صفر تا صد کسب درامد از اینترنت در فضای مجازی و ...

آموزش کسب درآمد در منزل روزانه 300هزارتومان

آموزش کسب درآمد در منزل روزانه 300هزارتومان

**کسب درآمددرمنزل از اینترنت روزانه 300/000 هزارتومان تضمینی و تست شده** *بسم الله الرحمن الرحیم* *نکته بسیار مهم* لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به ...

کتاب چرا بازاریابی شبکه ای؟

کتاب چرا بازاریابی شبکه ای؟

کتاب چرا بازاریابی شبکه‌ای؟ چطور یک زندگی بهتر با ریسک کمتر داشته باشیم نوشته‌ی کیت شرایتر،با ارائه‌ی روش‌های سودمند به شما می‌آموزد که بازاریابی شبکه‌ای تنها حرفه‌ی موجود در جهان نیست، اما با به کارگیری آن علاوه بر آزادی مالی، وقت و زمان لذت بردن از آن را هم ...

ساخت برنامه ساده پنل فروش ممبر و فالوور

ساخت برنامه ساده پنل فروش ممبر و فالوور

ساخت برنامه ساده پنل فروش ممبر و فالوور همین الان با این پکیج برنامه اندروید پنل فروش ممبر و فالوور خود را تنها با یک موبایل و اینترنت بسازید و روزانه ممبر و فالوور بفروشید و درآمد باور نکردنی کسب کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج لطفا توضیحات زیر را کامل ...

دانلود کتاب صوتی آدم های سمی

دانلود کتاب صوتی آدم های سمی

عنوان کتاب: آدم های سمی نویسنده: لیلیان گلاس مترجم: مينا فتحی، نهضت صالحيان گوینده: ملیحه عجم فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 29 حجم کل فایل ها: 252 مگابایت مدت زمان پخش: 14 ساعت و 12 دقیقه زبان: فارسی توضیحات: محتوای این کتاب در دو بخش کلی دسته‌بندی شده ...

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

همانطور که می دانید یکی از الزامات اولیه راه اندازی یک کسب و کار فاکتور فروش می باشد. اگر دوست ندارید هزینه گزافی بابت طراحی فاکتور بپردازید و تمایلی هم به استفاده از فاکتورهای آماده که در بازار به فروش می رسد ندارید می توانید از فاکتورهایی که با فرمت های Word و Excel و ...

دانلود پاورپوینت HSE PLAN

دانلود پاورپوینت HSE PLAN

عنوان: HSE PLAN فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 33 زبان: فارسی دسته بندی: بهداشت محیط چکیده: طرح ایمنی، بهداشت و محيط زیست HSE PLAN مستندی است که کليه پيمانکاران موظف اند در زماان برگازاری مناقصه و یا پس از عقد قرارداد به عنوان بخشی از مستندات فنی خود به کارفرما ارائه ...

مجموعه سوالات چهار گزینه ای و تشریحی اطلاعات

مجموعه سوالات چهار گزینه ای و تشریحی اطلاعات

این مجموعه سوالات شامل سوالات اطلاعات عمومی و سیاسی آزمون های مختلف استخدامی اعم از وزارت نیرو ، وزارت نفت ، آموزش و پرورش ، آزمون های استخدامی بانک های مختلف ، پرستاری ، امور مالیاتی ، دستگاه های اجرایی و سایر آزمون های استخدامی می باشد. پوشه سوالات اطلاعات عمومی و ...

کسب درآمد اینترنتی و دائمی به صورت صفر تا صد کار

کسب درآمد اینترنتی و دائمی به صورت صفر تا صد کار

(بسم‌الله الرحمن الرحیم) سلام به دوستان عزیز و همراهان همیشگی ما خوش آمدید. اومیدوارم در این شرایط بد هیچ کس دغدغه مالی نداشته باشد.. کسب درآمد اینترنتی طی چندین سال تا به امروز رشد بسیار زیادی داشته است. کسب درآمد بدون خارج شدن از منزل می‌شود به راحتی به درآمد ...

افزایش ممبر کانال روزانه تا 10 کا

افزایش ممبر کانال روزانه تا 10 کا

افزایش ممبر کانال و گروه روزانه تا 10 کا کاملا تضمینی و تست شده (آپدیت شد) این روش جدید برای افزایش ممبر کانال و گروه تلگرام هیچ محدودیتی ندارد و می توانید مادام العمر از این روش استفاده کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج لطفا توضیحات زیر را بطور کامل ...

نرم افزار انتقال اعضا گروه به گروهی دیگر در

نرم افزار انتقال اعضا گروه به گروهی دیگر در

نرم افزار انتقال اعضا گروه به گروهی دیگر در تلگرام + ارسال پیام تبلیغاتی همراه با آموزش ویدیویی آموزش انتقال اعضای یک گروه به گروه دیگر در تلگرام نرم افزار ارسال پیام تبلیغاتی به تمام اعضای گروه تلگرام به همراه آموزش تصویری از نحوه کار با نرم افزار شاپ موریس نرم افزار ...

فیلتر فشردگی باند بولینگر برای سایت tsetmc

تحلیلگران حرفه ای ھنگامیکه ایجاد یک فشردگی و تراکم را بر روی باند بولینگر مشاھده میکنند خوشحال میشوند! زیرا تجربه نشان میدھد که معمولا فشردگی و تنگ شدن باندبولینگر درنھایت منجر به آغاز حرکت بزرگ و قدرتمندی خواھد شد که میتواند سودآوری خوبی را برای معامله گران به ارمغان ...

فایل های صوتی دکتر شهرام اسلامی روان شناس نخبه

فایل های صوتی دکتر شهرام اسلامی روان شناس نخبه

پیشنهاد ویژه سایت Persian Market - دکتر شهرام اسلامی روانشناس خانواده یکی از نخبه های ایران که ماهانه سمینارهای زیادی در همه جای ایران برگذار میکنن ما سعی کردیم بهترین سخنرانی هایدکتر شهرام اسلامی در این پکیج به صورت فایل های صوتی برای شما فراهم کنیم*موضوعات این پکیج ...

کسب درآمد در 3 دقیقه 5000 تومان

کسب درآمد در 3 دقیقه 5000 تومان

برای اینکه از همین امروز صاحب کسب و کار میلیونی شوید کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات زیر را بخوانید. کسب درآمد میلیونی بدون نیاز به اینترنت شما توسط این پکیج می توانید حدود سه دقیقه ۵ هزار تومان درآمد کسب کنید. این شغل بیرون خانه و کاره شما ارایه خدمات ...

ممبر پلاس برلیان

ممبر پلاس برلیان

امکانات: +افزایش ممبر فیک + افزایش بازدید +افزودن عضو به کانال,گروه,ربات +افزودن همزمان به ده کانال موارد لازم جهت استفاده: تی دیتا ======================== ==================== =============== ======== ==== == = ...

دریافت فایل : ممبر پلاس برلیان
اکسل جامع محاسبه ی سود و زیان در خرید و فروش ارز

اکسل جامع محاسبه ی سود و زیان در خرید و فروش ارز

این اکسل شیت ها مختلفی دارد (اگر ارز مورد نظر تون در شیت ها نبود، براحتی میتونید از یکی از شیت ها کپی تهیه کنید و اونو ادیت کنید -که فرمول نویسی ها هم توش بمونه-) و تماما توسط خودم درست شده. سطر اول اطلاعاتِ هر جدوا رو نگهداشتم که فرمول ها حفظ بشه. پس از وارد کردن اطلاعات خرید تون ...

کتاب اسرار خوراکیها بصورت فایل PDF

کتاب اسرار خوراکیها بصورت فایل PDF

کتاب حاضر یکی از بهترین کتابهای عصر حاضر است که توسط استاد غیاث الدین الجزایری تالیف شده است، اگر اهل کتاب مطالعه هستید پیشنهاد می کنم مطالعه کنید. این کتاب داری یک جلد می باشد نام کتاب: اسرار خوراکیها نویسنده: دکتر غیاث الدین جزایرى تعداد جلد: 1 تعداد صفحات: 348 فرمت کتاب: PDF ...

دانلودپکیج ربات فالوور و لایک نامحدود و رایگان

دانلودپکیج ربات فالوور و لایک نامحدود و رایگان

روشی برای فالوور و لایک اینستاگرام براتون گذاشتیم، که با قیمت ناچیزی میتونید جلوی دوستاتون کلاس بزارین :) توجه : این برنامه مصارف دیگری هم دارد که خودتان با آن آشنا خواهید شد. تذکر مهم : تمامی سوالات و مشکلات شما در تلگرام و با آیدی کارشناس پشتیبانی یعنی ...

کسب درآمد میلیونی از وبلاگ

کسب درآمد میلیونی از وبلاگ

کسب درآمد میلیونی از وبلاگ روی لینک زیر کلیک نمایید و این فایل را رایگان دانلود نمایید از سایت یا وبلاگ خود درآمد میلیونی کسب نمایید خیلی ها وبلاگ دارند ولی نمی توانند از آن کسب درآمد نمایند. وبلاگ شما شاید صد نفر بازدید کننده در روز داشته باشد و یا بیشتر و یا کمتر ... ...

جدول ثبت ورود و خروج کارگران و کارمندان

جدول ثبت ورود و خروج کارگران و کارمندان

جدول ثبت ورود و خروج کارگران و کارمندان آیا می خواهید کنترل دقیق بر روی تعداد ساعت دقیق کاری تمام کارمندانتان داشته باشید ، یک جدول طراحی شده با نرم افزار اکسل -پی دی اف و عکس برای شما آماده کرده ایم که بوسیله آن می توانید ساعت ورود و خروج روزانه کارمندانتان را ثبت ...

چاپ چک کلیه بانک ها با اکسل

چاپ چک کلیه بانک ها با اکسل

این فایل همراه دو ماژول تبدیل عدد به حروف و تبدیل تاریخ شمسی به حروف است . برای کار با این فایل با مراحل زیر رو انجام دهید. 1.بعد از باز کردن فایل (اجرای برنامه) کلید alt+f11 تا به قسمت کد نویسی آن بروید 2.بعدا طبق عکس زیر در قسمت مشخص شده کلید راست رو زده و گزینه آیمپورت فایل رو ...

ترجمه کتاب چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵.۶

ترجمه کتاب چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵.۶

به نام خداوند بزرگ و روزی دهنده با سلام چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵‌.۶ میلیون دلار تبدیل کنیم برای پاسخ به این سوال خواندن این کتاب را بسیار توصیه میکنم موفق و سلامت و ثروتمند باشید ...

فیلتر جادویی نوسانگیری در بورس ایران

فیلتر جادویی نوسانگیری در بورس ایران

با وجود این فیلتر دیدن جمله ی ((هنوز تو ضررم)) در شبکه های اجتماعی و گروههای بورسی جای تعجب دارد!!!فیلتر نوسانگیری اولین بار در ایران ...

نمونه سوالات فنی حرفه ای برنامه ریز جشن ها و

نمونه سوالات فنی حرفه ای برنامه ریز جشن ها و

این بسته پیشنهادی که توسط سایت حسام جمع آوری شده شامل: 230نمونه سوال تستی باجواب نام محصول:نمونه سوالات فنی حرفه ای برنامه ریز جشن ها و تشریفات تعداد مجموع سوالات: 230نمونه سوال با جواب آزمون ادواری نمونه سؤالات فنی حرفه ای برنامه ریز جشن ها و تشریفات می ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه 5 میلیونی ...

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما